طرح آینده‌داران

فخر ایثار ایرانیان با همکاری بانک آینده، در آستانه سال جدید، طرح اعتباری «آینده‌داران» را در سراسر کشور، عملیاتی کرد. آینده داران با هدف ارزش‌آفرینی هر چه بیش‌تر برای خانوار ایرانی و کسب و کار های فعال تهیه شده و امکان خریدی آسان و متنوع برای جامعه هدف را فراهم می آورد،

این طرح برای عموم مشتریان حقیقی و حقوقی بانک و حتی متقاضیان دریافت اعتبار خرد، در سراسر کشور، قابل ارائه است. تمام مشتریان حقیقی و حقوقی بانک آینده و همچنین سایر هموطنانی که هم اکنون مشتری این بانک نیستند، می‌توانند تا اسفند ماه سال 1400 با مراجعه به شعب بانک آینده یا ثبت‌نام در سامانه پیشخوان مجازی، ویژه ی مشتریان بانک یا مراجعه به سامانه ساتا، ویژه عموم، بر اساس وثایق سپرده ای خود و یا امتیاز و رتبه ی اعتباری، از اعتبار بین 200 (دویست) میلیون‌ریال تا سقف 500 (پانصد) میلیون‌ریال بهره مند شده و با مراجعه حضوری یا خرید اینترنتی از مراکز فروش طرف قرارداد با بانک آینده نسبت به خرید کالا و خدمات مورد نظر خود اقدام نمایند.

پس از دریافت اعتبار می توانید با مراجعه به فروشگاه فخر ایثار ایرانیان  از بین ۱۰۰۰ نوع کالای مختلف اقدام به خرید و پرداخت از طریق درگاه پرداخت طرح آینده‌داران کنید.

بازپرداخت اعتبار در نظر گرفته شده در طرح «آینده‌داران» نیز بسته به انتخاب مشتری؛ تا یک‌ماه پس از تاریخ دریافت اعتبار، به‌صورت رایگان (بدون دریافت سود) خواهد بود. امکان بازپرداخت اقساطی این اعتبار نیز طی سه بازه‌زمانیِ یک‌ساله با نرخ 12درصد، دو ساله با نرخ 15 درصد و سه‌ساله با نرخ 18 درصد، پیش‌بینی شده است که زمان پرداخت اولین قسط، یک‌ماه پس از پایان مهلت یکماهه خرید خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر به یکی از شعب بانک آینده مراجعه کرده و یا با مرکز ارتباط این بانک به ‌شماره 27663200-021، در تمامی ساعات شبانه‌روز، تماس بگیرید.

پیشخوان مجازی (ویژه ی مشتریان بانک) ساتا (ویژه عموم)
دکمه بازگشت به بالا