طرح یاس

معرفی طرح یاس (سحام کارت) باشگاه مشتریان فخر ایثار

طرح خدماتی و رفاهی یاس به منظور رفاه، توسعه معشیت و سلامت جامعه و توسعه فروش راه اندازی شد.

ویژگی ها :

– ثبت نام و استفاده از طرح 100درصد رایگان

– استفاده از خدمات رفاهی، ورزشی و تفریحی بیش از 250 مجموعه و مرکز در مناطق 24گانه تهران
(استخر – رستوران – تالار – مراکز خرید – فروشگاه ها – سوپرمارکت – مراکز فرهنگی – هتلها تورهای خارجی و داخلی)

– بیمه‌ی عمر صد در صدر رایگان:

  • پوشش هزینه‌های پزشکی
  • پوشش امراض خاص (انواع سرطان، ام اس، سکته قلبی و مغزی، جراحی عروق کرونر قلب و پیوند اعضاء)
  • پوشش از کار افتادگی و سایر مزایا
  • پوشش فوت

رونمایی از اپلیکیشن باشگاه مشتریان

فخر ایثار ایرانیان در راستای ارائه خدمات برتر و شایسته تر اپلیکیشن خود را از طریق کافه بازار در اختیار مشتریان سازمانی خود قرار می دهد.

اپلیکیشن این امکان را به مشتریان سازمانی می دهد که با هر خرید از ۳۰۰۰ فروشگاه منتخب در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران از طريق برگشت پول (کش بک) بخشی از مبلغ خرید را به عنوان پاداش نقدی و واریز به کیف پول دریافت نمایند، که با این اتفاق قدرت خرید و میزان پس انداز مشتریان ارجمند افزایش می یابد و نهایتاً منجر به بهبود شرایط اقتصادی خانواده با هر خرید می‌شود. خرید با این اپلیکیشن این امکان را به شما می‌دهد تا ضمن برخورداری از یک فرایند و چرخه ساده خرید امکان دریافت پاداش نقدی روزانه و برداشت آن را برای خریدهای بعدی و یا پس انداز داشته باشید.

این نرم افزار بسیار کاربردی و موردنیاز همچنین اطلاعات مربوط به جشنواره‌های مختلف اصناف را به موقع به اطلاع می رساند و می توانید در اپلیکیشن مربوط به مشتری به موقعیت جغرافیایی و مشخصات اصناف مورد نیاز به تفکیک فعالیت دسترسی پیدا نمایید. با این اپلیکیشن که به زودی در سراسر ایران در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت از امکانات بسیار استثنایی و ویژه بهره مند می‌شوید.

راهنمایی دریافت خدمات و استفاده از تسهیلات

جهت بهره مندی از خدمات و تسهیلات ویژه دریافت کد از طرف سازمان مربوطه الزامی می باشد. جهت دریافت اطلاعات و دریافت کد با شماره 02191071077 داخلی 1 تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاهده فروشگاه ها و مراکز تحت قرارداد به وبسایت سحام کارت مراجعه کنید. لازم به ذکر است فقط دارندگان سحام کارت امکان ورود و مشاهده فروشگاه ها و مراکز طرف قرارداد را دارند.

ورود به سایت باشگاه مشتریان (سحام کارت)

باشگاه مشتریان فخر ایثار طرح یاس (سحام کارت)
دکمه بازگشت به بالا