مراحل ثبت نام

Preloader

بسته ها
عضویت، کسب درآمد و بازاریابی بیمه زندگی و سلامت

حدیث پيامبر صلى‏ الله ‏عليه‏ و‏ آله:
إِنَّ مِنَ الذُّنُوبِ ذُنُوباً لَا يُكَفِّرُهَا صَلَاةٌ وَ لَا صَدَقَةٌ قِيلَ يَا رَسُولَ اللَّهِ فَمَا يُكَفِّرُهَا قَالَ الْهُمُومُ فِي طَلَبِ الْمَعِيشَة
بعضی از گناهان به وسیله نماز و صدقه هم آمرزیده نمی شوند. سوال شد یا رسول الله! پس چه چیز موجب آمرزش آن است؟ فرمود: جدیت و تلاش در طلب معیشت
مستدرك الوسائل و مستنبط المسائل ج‏۱۳، ص۱۳

این شرکت با همکاری بیمه ملت و با توجه ارائه پکیج بیمه ای به شما کمک خواهد کرد تا در سلامت جامعه نقش به سزایی داشته و هم از فروش پکیج بیمه ای  به درآمد قابل توجهی (بدون تبلیغات مرسوم) خواهید رسید، این روش یکی از روش های فروش مستقیم هست.
شما در بازاریابی بیمه همراه با امکانات ویژه با توجه به استفاده کردن از امکانات و مزایای موجود در صورت رضایت خود آن را به دوستان خودتون معرفی می‌کنید و در صورت فروش هر پکیج بیمه معرفی شده توسط شما طبق طرح و امتیاز درآمدزایی به شما کارمزد تعلق خواهد گرفت.

در بازاریابی فروش بیمه عمر شما از دو طریق کارمزد دریافت میکنید:

 1. فروش شخصی
 2. فروش گروهی با این اختلاف که به فعالیت کلیه افراد به صورت گروهی متکی خواهد بود موجب اتحاد و کار تیمی خواهد شد که همه اعضا در گروه  امکان گرفتن کارمزد در زمان مشخصی را خواهند داشت.

یکی از شرایط کسب درآمد در این روش داشتن کد بازاریابی بیمه می‌باشد.
چنانچه شما این کد را نداشته باشید، برای عضو شدن در این طرح به یک معرف نیازمندید. این امر موجب حفظ حق بازاریابان مستقل خواهد شد و شما وارد گروه و کار تیمی خواهید شد بدین معنی که شما بدون داشتن عضویت نمی‌توانید بیمه مورد نظر را خریداری کنید.

چگونگی شروع فعالیت

چگونگی شروع فعالیت

هر فردی می‌تواند پس از آشنایی با نوع بیمه که ارائه می‌دهد، تحت حمایت فردی که او را معرفی کرده، به عنوان استارتر اقدام به خرید بیمه مورد نظر نموده و همچنین در صورت تمایل می تواند با حضور در برنامه آموزشی شروع سریع، که توسط شعبات شرکت که در آینده برگزار می‌گردد، با رعایت دقیق و گام به گام اصول صحیح انجام این تجارت، فعالیت کاری خود را آغاز نماید . در این مرحله می‌تواند استارترهای جدید را معرفی کرده و با ارائه خدمات به آن‌ها گروه شخصی فروش  خود را تشکیل دهد. سپس در صورت رضایت کامل از حمایت و عملکرد مدیران و بالاتر می‌تواند وارد مرحله گروه سازی و انجام فعالیت حرفه ای فروش بیمه  این کسب و کار شود.

استارتر (سرگروه)

هر فرد یا سازمانی یا تعاونی می‌تواند در صورت تمایل شخصی، با ارائه مشخصات فردی یا پرسنل خودش و کد معرف، از طریق وبسایت ثبت نام کند و استارتر ( سرگروه ) شود که منجر به در آمد تعاونی و اعضای آن خواهد شد.

امتیاز فروش

فروش هر بیمه یک چهارم امتیاز را دارد که درصدی از قیمت آن میباشد . این امتیاز معیار پرداخت کارمزد بوده و امتیاز میانگین شرکت، میانگین مجموع امتیازات بیمه خریداری شده از شرکت در طول هفته یا ماه می‌باشد. افراد میتوانند با وارد کردن کد بازاریابی خود در سایت رسمی بیمه ملت از روند پیشرفت امتیاز خود و گروه خود مطلع شوند و قابل ذکر میباشد که زمان فعالیت گروه ها و امتیاز دهی یکساله از زمان تشکیل هر گروه خواهد بود . آخرین افرادی که در آخرین زمان باقیمانده بیمه خود را خریداری مینمایند ، به دلیل حفظ منافع (بازاریاب بیمه)میتوانند امتیاز خود را در سال جدید با ایجاد گروه استفاده نمایند.

نسل

هر فردی که شما معرف وی می شوید و او مستقیماً توسط شما به عنوان نماینده با کد بازاریاب بیمه ای مشغول به کار می‌شود در نسل اول شما قرار می‌گیرد. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی برای داشتن نماینده مستقیم وجود ندارد. تمام نمایندگانی که توسط نماینده های نسل اول شما معرفی می شوند، نسل دوم شما محسوب می شوند، و این روند برای نسل های بعدی هم به همین گونه ادامه می‌یابد ، به دلیل گروهی بودن کار برای تمام رتبه ها در تعریف تیم مدیریتی، در هر شاخه که رتبه مدیریتی فرد زیر مجموعه شما بالاتر از رتبه خود شما باشد، ثبت سفارشات آن شخص و همچنین افراد زیر مجموعه او جزء فروش تیم مدیریتی شما محسوب خواهد شد.

شرایط فعال بودن برای دریافت کارمزد از فروش  

در هر ماه تنها نمایندگانی می توانند از فروش مجموعه خود کارمزد دریافت کنند که در آن ماه حداقل یک نسل فعال را در شرکت داشته و شرایط اشتغال به فعالیت را احراز نموده باشند. هر گروه در هر ماه کاری باید حدأقل یک نسل به خود اضافه کرده باشد، تا واجد شرایط دریافت کارمزد از فروش مجموعه خود گردد، عدم فعالیت گروه بیش از یک ماه به انحلال گروه منجر خواهد شد، که طبق در خواست میتوانند با گرفتن کد پشتیبان مجدد گروه جدیدی را تشکیل دهند.

نحوه واریز کارمزد از فروش

کلیه واریزی ها در پایان هر نسل به صورت هفتگی و کلی در کیف پول آنها  با فعال کردن یک کارت بانکی خود در اپلیکیشن داپ اپ  با کد ۱۰۲۰۳۰۴۱ واریز خواهد شد، هدف از واریز در کیف پول امکان استفاده از فروشگاه های طرف قرارداد با این مجموعه بوده (امکان استفاده از ۷۰۰۰ نقطه در سراسر کشور با تخفیفات شگفت انگیز را برای بازاریابان خواهد داشت ) که این امر باعث رونق کسب و کار جامعه مخاطب این مجموعه و پایین آوردن هزینه های روز مره بازاریابان و بالا رفتن سطح معیشت اعضا خواهد شد.

هدف از طرح

هدف از طرح

پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی ‌بر گسترش رفاه و معشیت مردم در راستای حمایت از کالا ایرانی در راستای طرح سلامت و اشتغال و کارآفرینی ویژه کلیه اقشار فخرایثارایرانیان برگزار مینماید

 1. بالا رفتن سطح سلامت جامعه  ، که در برابر حوادث مختلف پیش‌بینی نشده پشتیبانی و حمایت گردند .
 2. بالا رفتن سطح معیشت جامعه ، و پایین آوردن هزینه ها ،  و بالا بردن قدرت خرید اعضا
 3. از آنجایی که آموزه‌های دینی به کلیه نیازهای بشر توجه کرده، به بخش اقتصادی و مالی نیز توجه خاصی داشته است. معاملاتی همچون؛ مشارکت، مضاربه، مزارعه، معاملات مشاعی و تعداد بسیاری از دیگر معاملات در فقه و احکام شرعی به ویژه در ابواب اقتصادی فقه، نشان دهنده اهمیت کار و فعالیت گروهی در جذب کردن سرمایه‌ها و همچنین نیروی انسانی است که می‌تواند انگیزه خوبی برای جامعه در ترویج فرهنگ کار و فعالیت گروهی باشد .
 4. کسب درآمد به صورت هفتگی و ماهانه ( بدون نیاز به انتظار سر رسید دوره سالانه )
 5. امکان خرید اعتباری از فروشگاه ها و تسویه نقدی با آنها که باعث رونق به کسب کار فروشگاه ها خواهد شد
 6. پس انداز ، طریق برگشت پول (کش بک) بخشی از مبلغ خرید را به عنوان پاداش نقدی و واریز به کیف پول دریافت نمایند، که با این اتفاق قدرت خرید و میزان پس انداز بازاریابان ارجمند افزایش می یابد
 7. کسب درآمد کلیه سازمانها یا تعاونی ها که منجر به بالا رفتن سطح خدمات قابل ارائه به اعضای خود خواهند شد

جدول عنوان امتیازدهی درآمد (هفتگی)

نسل عنوان امتیاز مبلغ به تومان تعداد فروش گروهی بیمه
۱ کارشناس فروش ۰/۵ ۵۰۰.۰۰۰ 2
۲ کارشناس ارشد توسعه ۱ ۱.۰۰۰.۰۰۰ 4
۳ کارشناس ارشد آموزش ۲ ۲.۰۰۰.۰۰۰ 8
۴ کارشناس ارشد فروش ۴ ۴.۰۰۰.۰۰۰ 16
۵ مدیر کل منطقه ۸ ۷.۰۰۰.۰۰۰ 32
۶ مدیر توسعه منطقه ۱۶ ۱۲.۰۰۰.۰۰۰ 64
۷ مدیر توسعه ارشد ۳۲ ۱۸.۰۰۰.۰۰۰ 128
سقف امتیاز در یک هفته برای یک نفر ۶۳/۵ میباشد
کسب درآمد برای سازمان یا تعاونی های کل کشور ۰/۵ در صد از کل کمسیون اعضا خواهد بود
دریافت کد بازاریابی بیمه خرید بسته سلامت و معیشتی مراکز تخفیف با کارت شتاب
وارد کردن کد سازمانی 10203041 در هنگام نصب اپلیکیشن داپ اپ الزامی است.
دانلود اپلیکیشن داپ اپ

امکانات باشگاه

برخی از امکانات عضویت باشگاه فخر ایثار:

 1. استفاده از 7000 مرکز از 4 الی 40درصد تخفیف در سراسر کشور
 2. عضویت داپ‌اپ با کد سازمانی
 3. دریافت تسهیلات با شرایط ویژه

مراکز تخفیف

با عضویت در باشگاه فخر ایثار امکان استفاده از خدمات رفاهی، ورزشی و تفریحی بیش از 7000 مجموعه و مرکز در سراسر ایران وجود خواهد داشت. این مراکز شامل: استخر، رستوران، تالار، مراکز خرید، فروشگاه ها، سوپرمارکت و هایپر مارکت ها، مراکز فرهنگی و هتلها می باشد.

اپلیکیشن باشگاه مشتریان

فخر ایثار ایرانیان در راستای ارائه خدمات برتر و شایسته تر اپلیکیشن خود را از طریق کافه بازار در اختیار مشتریان سازمانی خود قرار می دهد.

اپلیکیشن این امکان را به مشتریان سازمانی می دهد که با هر خرید از 7000 فروشگاه منتخب در مناطق 22گانه شهر تهران از طریق برگشت پول (کش بک) بخشی از مبلغ خرید را به عنوان پاداش نقدی و واریز به کیف پول دریافت نمایند، که با این اتفاق قدرت خرید و میزان پس انداز مشتریان ارجمند افزایش می یابد و نهایتاً منجر به بهبود شرایط اقتصادی خانواده با هر خرید می‌شود. خرید با این اپلیکیشن این امکان را به شما می‌دهد تا ضمن برخورداری از یک فرایند و چرخه ساده خرید امکان دریافت پاداش نقدی روزانه و برداشت آن را برای خریدهای بعدی و یا پس انداز داشته باشید.

این نرم افزار بسیار کاربردی و موردنیاز همچنین اطلاعات مربوط به جشنواره‌های مختلف اصناف را به موقع به اطلاع می رساند و می توانید در اپلیکیشن مربوط به مشتری به موقعیت جغرافیایی و مشخصات اصناف مورد نیاز به تفکیک فعالیت دسترسی پیدا نمایید. با این اپلیکیشن که به زودی در سراسر ایران در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت از امکانات بسیار استثنایی و ویژه بهره مند می‌شوید.

تسهیلات ویژه

 1. وام 30 میلیون تومانی با نرخ سود 6درصد و بازپرداخت 24 ماهه (خرید کالای اساسی)
 2. وام 5میلیون تومانی با بازپرداخت ماهانه و بدون سود
 3. وام 50میلیون تومانی با نرخ سود 18 الی 21درصد و بازپرداخت 36 ماهه (لوازم خانگی)
 4. وام 50 میلیون تومانی جهت خرید (موتورسیکلت)
 5. وام 30 میلیون تومانی با یک ماه تنفس با نرخ سود 6درصد (گردشگری)
 6. وام تا سقف 40میلیون تومان با بازپرداخت 6ماهه بدون سود (لوازم خانگی غیربرقی)
 7. خرید چکی با نرخ سود 2درصد و بازپرداخت ماهانه

راهنمایی دریافت خدمات و استفاده از تسهیلات

جهت بهره مندی از خدمات و تسهیلات ویژه پس از خرید بسته سلامت و معیشتی، جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره 02191071077 تماس حاصل فرمایید.

دکمه بازگشت به بالا