شرایط فروش

پیش فروش واحد های مسکونی منطقه ۱۹ به تعداد محدود.

آشنایی با منطقه ۱۹

منطقه ۱۹ شهرداری تهران، یک منطقه شهری جنوب غربی شهر تهران است. این منطقه از سمت غرب با تقاطع بزرگراه آزادگان و ساوه، از سمت شمال و شمال غرب با محورهای جوانه، بزرگراه آیت‌الله سعیدی و جاده ساوه، از سمت جنوب با بزرگراه آزادگان و حریم جنوبی شهر تهران و از سمت شرق با بزرگراه نواب، خیابان بهمنیار و بزرگراه تندگویان محدود می‌شود. منطقه ۱۹ با مناطق شانزده، هفده، هیجده و بیست همجوار است.

منطقه ۱۹ با مساحت ۹۲ کیلومتر مربع، دارای ۵ ناحیه است؛ سه ناحیه یک، دو و سه در حوزه بافت شهری قرار دارند و در شمال بزرگراه آزادگان قرار دارند. نواحی ۴ و ۵ خارج از محدوده قانونی شهر تهران و در جنوب بزرگراه آزادگان قرار دارند. هر دو ناحیه دارای ۱۳ روستا هستند.

سه ناحیه داخل محدوده شهری منطقه نیز دارای ۱۳ محله هستند. منطقه ۱۹ شهرداری تهران دارای مراکز متعددی است که آرامگاه سید روح‌الله خمینی، بهشت زهرا، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی، مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، بوستان ولایت، مبل فروشان نعمت‌آباد و پارچه فروشان عبدل‌آباد، و میدان مرکزی میوه و تره‌بار تهران را شامل می‌شود. شاهراه‌های بزرگراهی بزرگراه آزادگان، بزرگراه آیت‌الله سعیدی، بزرگراه تندگویان و بزرگراه کاظمی یکی از مهم‌ترین محورهای ارتباطی در منطقه ۱۹ تهران هستند.

با توجه به گزارش شهرداری منطقه در سال ۱۴۰۰، جمعیت کل منطقه ۲۹۵٬۶۲۷ نفر است که جمعیت حریم منطقه آن ۲۵۵٬۵۳۳ نفر است. همچنین تعداد خانوارهای این منطقه ۶۴٬۲۹۹ نفر است.

جمعیت مناسب، ساخت و سازهای اصولی و استفاده از جدیدترین متدهای ساخت و ساز این منطقه را به یک قطب مناسب جهت سرمایه گذاری، خرید مسکن و زندگی تبدیل کرده است.

شرایط پیش فروش

  • پرداخت تنها ۵۰درصد پیش پرداخت
  • قیمت قطعی
  • تحویل ۳۰ ماهه
  • ۱۰ بلوک، هر بلوک ۱۱ طبقه، هر طبقه ۸ واحد

مشخصات واحد ها

  • چهار واحد هشتاد و پنج متری
  • دو واحد هشتاد متری
  • دو واحد یک صد و پنج متری

 

پیش ثبت نام

جهت کسب اطلاعات بیشتر، فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در روزهای آتی با شما تماس خواهند گرفت.